TurkNet Müşteri Hizmetleri

Her türlü soru, sorun ve önerileriniz için TurkNet müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri temsilcileri sorunlarınıza en kısa süre içerisinde çözüm olanakları sunarak sizlere yardımcı olacaktır. Müşteri hizmetleri sesli yanıt sistemi ile tuşlama yaparak bütün ihtiyaçlarınız için kısa süreler içerisinde talep oluşturabilmeniz mümkündür. Burada firmanın geniş kapsamlı bir alanda faaliyet yürüttüğünü rahatlıkla ifade edebiliriz. Özellikle son zamanlarda kapsamlı bir düzeyde yatırımlar yapan firma, internet altyapısı konusunda üst düzeyde bir performansı ortaya koymaktadır.

TurkNet internet veya telefon abonelikleri almak için de müşteri hizmetlerini ulaşabilmeniz mümkündür. Başvurunuzu müşteri hizmetleri aracılığıyla gerçekleştirebilir iken paket ve fiyatlandırma içinde bilgi alabilmeniz mümkündür. Satış ve başvuru takip hattı TurkNet müşteri hizmetleri tarafından kurulmuştur. Hızlı işlem hattı, satış ve başvuru takip hatt,ı fiber müşteri hattı TurkNet müşterilerinin hizmetine sunulan hizmetlerden bazılarıdır. Ayrıca müşteri hizmetlerine internet üzerinden veya mobil uygulama üzerinden de ulaşabilirsiniz.

TurkNet İletişim Merkezi

Online işlem merkezi sayesinde kolaylıkla TurkNet sahibi olabilirsiniz. Ayrıntılı aşamalara sahip gereksiz işlemler kaldırılarak 3 adımda tamamlanan kolay abonelik süreci başlatılmıştır. Hızlı ve aynı zamanda güvenli bir şekilde abonelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet üzerinden veya mobil uygulama üzerinden başvuru yaptığımızda başvurunuz sonrasında bütün belgelerinizi TurkNet hazırlıyor.

Abonelik için gerekli belgeler personeller tarafından hazırlandıktan sonra bulunduğunuz yere kurulum ekibi gönderilerek belgeler size iletilecektir. Abonelik işlemlerini internet üzerinden gerçekleştirmek isteyen müşterinin yapması gereken sadece bir adım vardır. Kimlik belgelerinin iki taraflı fotoğrafını online işlemler ya da mobil uygulama içindeki belgelerim menüsüne yüklemeleri gerekir.

Yerleşik olan operatörünüze binanızdan giden kablolar üzerinde yeni olan bir data hattı tanımlanabilmesi için talebi TurkNet gönderir. Yerleşik operatör kurulum yetkilileri bina içerisinde ankastre kutusuna gelerek kablolardan bir tanesini sizin hattınız için tanımlayarak işaretler. Operatörler daha sonra hattın hazır olduğunu TurkNet’e bildirirler.

Kablo çekme işleminden sonra kurulum personelleri sizinle iletişime geçerek kurulum için randevu alırlar. Randevu saatinde evinize gelerek belgeleri size sunup imzanızı alırlar. Personeller modemi kurar kablosuz ayarlarını tanımlar ve internetin aktif olup olmadığını kontrol ederler. Özellikle son zamanlarda firmanın geniş kapsamlı bir çalışmanın merkezinde yer aldığını rahatlıkla ifade edebiliriz.

TurkNet Telefon Numarası

TurkNet internet aboneliğini ek olarak telefon hizmeti alabilmeniz de mümkündür. Aylık olarak belirlenmiş konuşma paketleri hizmete sunulur. Hizmet internet faturasına ek olarak aylık yansıma yapar. Telefon hizmetini paketinize eklediğiniz zaman faturanız İnternet ve telefon olarak size ulaştırılacaktır. Tam da bu kapsamda firmanın internet alanında kapsamlı bir hizmetin merkezinde yer aldığını ifade edebiliriz.

TurkNet telefon hizmeti sayesinde almış olduğunuz dakikaları başka ülkeler içinde kullanabilmeniz mümkündür. Tanımlanan dakikalar Japonya, Fransa, İngiltere, Amerika, Almanya gibi daha birçok ülkelerin sabit telefonlarını ararken kullanılabilir. Arama yapmak istediğiniz ülkelerin tam listesini müşteri hizmetlerini arayarak talep edebilirsiniz. Bu da firmanın son zamanlarda etkili bir düzeyde ilgi görmesini mümkün kılmaktadır.

TurkNet Müşteri Hizmetleri

TurkNet Telefon Numarası:  0850 288 8080

TurkNet Şikayet Hattı

Müşteri hizmetleri telefon üzerinden arandığında uzman ekip sizinle iletişime geçecektir. Taleplere uygun olacak gerekli çözümler size sunulacaktır. Çağrı merkezi talep hatları müşterilere çözüm sunmak için oluşturulmuştur. Ancak çözüm üretilmediği durumlarda talepleriniz için kayıt oluşturulur. Oluşturulan kayıtlar uzman personeller tarafından takip edilir. 

İnternet veya telefon hattı için arıza talepleri oluşturduysanız bu talepler detaylı şekilde incelenir. Arıza talepleri detaylı inceleme gerektiren konulardandır. Detaylı incelemenin ardından alanında uzman ekipler bütün durumları kontrol ettikten sonra bilgi için sizinle temasa geçeceklerdir.