Tatilbudur Müşteri Hizmetleri

Türkiye’nin başarılı firmaların biri olan Tatilbudur online bir seyahat acentesidir. 97 yılında kurulmuş sitenin sahibi Derya Bülent Akkuştur. Daha önce dijital projelerde yer almayan Derya Bey Breyer State Universty mezunudur. Burada işletme okuduktan sonra siteye kurmuş ve halen sitenin yöneticisi olarak çalışmaktadır. Başlarda kurulduğunda sitenin ismi Mika Tur olarak kararlaştırılmıştı fakat 2006 yılında bir değişikliğe gidilmiş ismi tatilbudur haline gelmiştir.

Şuan 81 ilde 500’den fazla acentesi bulunan firmanın paket turlardan gemi turlarına kadar geniş yelpazede tatil olanağı sunmaktadır. Geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin sayılı firmaları arasında yerini almıştır. Tatil rezervasyonu yaptırmayı istediğimiz zaman gayet doğal olarak karşımıza farklı alternatif seçenekler çıkmaktadır. Burada üst düzeyde hizmet sunan bir platformun tercih edilmesi, beraberinde önemli kazanımları da getirmektedir.

Tatilbudur İletişim Numarası

Oldukça kaliteli bir siteye sahip olan firmanın en az sitesi kadar kaliteli bir çağrı merkezi bulunmaktadır. Site üzerinden gelişmiş arama aracı sayesinde kendinize en uygun tatil paketini bulmanız mümkündür. İsterseniz yine site üzerinden uçak biletleri de alabilirsiniz. Sitenin müşterilerine sundukları otellerin oldukça uygun fiyatlı olduğunu söylemek mümkündür.

Ayrıca kampanyalı birçok otele ve tur paketlerine de siteden ulaşabilirsiniz. Sunulan tüm paketlerin hepsi ayrıntıları ile yer almaktadır. Bu sayede seçim yaparken karar verme süreciniz kolaylaşacaktır. Merak ettiğiniz konuların cevaplarını yine çağrı merkezlerine ulaşarak almanızda mümkündür. Son zamanlarda internet üzerinden acentenin oldukça pratik bir şekilde rezervasyon yapmanıza olanak tanıdığını ifade edebiliriz.

Tatilbudur Müşteri Hizmetleri

Tatilbudur müşteri hizmetleri numarası : 0850 333 3333

Tatilbudur Telefon Numarası

Tatilbudur firması müşterilerine birçok imkân sağlamaktadır. Bunlardan bir tanesi en iyi fiyat garantisidir. Firma bölgede ki en uygun fiyatlı imkanları müşterileri ile buluşturduğunu ve daha uygun fiyatlı bir otel bulursanız arada ki fiyat farkını iade edeceğini iddia etmektedir. Yine müşterilerin mağdur olmaması için kişiler eğer 72 saat içerisinde gelemeyeceklerini bildirirlerse kesinti olmadan müşteriye parasını iade edeceğini söylemektedir.

Bunun gibi birçok imkânı müşterileri ile buluşturan firmanın sitesinden online alışverişinizi de güvenle yapabilirsiniz. Sitenin güvenlik standartları oldukça yüksektir. 2048 bit koruma ile şifrelenen site 3-d secure sistemi ile kredi kartı bilgilerinizi korumaktadır.  Bu kapsamda bu acente günümüz koşullarında geniş kapsamlı bir hizmetin merkezinde yer almaktadır.

Tatilbudur İletişim Adresi

Kurulduğu günden beri başarılı bir şekilde büyümeyi başarmış olan site 2015 yılında İş girişim sermayesinden yatırım almıştır. Bu sermaye İş bankasının bir sermaye fonudur. 2020 yılında ise Çetin Yılmaz firmanın hissedarları arasına katılmıştır. Müşteri memnuniyetine önem veren firma aracılığı ile tatilinizi planlamak çok daha karlı olacaktır.

Çünkü sitede oldukça fazla indirim fırsatı bulunmaktadır. Zaman zaman yapılan promosyonlar sayesinde de kendinize uygun fiyatlı tatil imkanları bulmanız mümkün olur. Üstelik şirket sizin tatilinizin bölünmemesi için rezervasyon garantisi vermektedir. Son dakika fırsatları ile stressiz bir tatil geçirebilirsiniz.

Tatilbudur Şikâyet Hattı

Aldığı ödüllerle bir başarı hikayesi oluşturmuş olan tatilbudur firması birçok ödüle layık görülmüştür. 2018 yılında Google Premium Partnership ödülüne layık görülmüştür. 2015 yılında ise tüketici memnuniyetini ilke edinen firma ödülünü almıştır. Bunlar haricinde firma Türkiye Basketbol Federasyonu ile önemli bir sponsorluk anlaşması düzenleyerek adını yurtiçinde ve yurtdışında duyurmayı başarmıştır.

Birçok kimsenin severek izlediği Ünlülerle Geziyorum isimli programa sponsor olan firma bir kez daha insanların kalbini kazanmayı başarmıştır. Dijital alanda yaptıkları çalışmalardan ise sosyal medya pazarlama gümüş ve turizm seyahat kategorisinin en itibarlısı gibi birçok ödülü layık görülmüştür.