Türk Telekom Müşteri Hizmetleri

Ülkemizde oldukça tartışmalı bir satışa imza atmış olan Türk Telekom firmasının kuruluşu oldukça eskiye dayanmaktadır. Devlet tarafından telekomünikasyon hizmetlerini geliştirmek ve internet hizmetini yaygınlaştırmak için kurulan firma PTT isimli devlet kurumunun bir uzantısı olarak hayatına başlamıştır. Günümüz koşullarında etkili bir çalışmayı ortaya koyan Türk Telekom sıklıkla el değiştirmiştir.

Ülkemizin en büyük GSM firmaları arasında yer alan Türk Telekom daha sonraki süreçte Varlık fonuna aktarılarak firmaya özerlik kazandırılmış ve Suudi Hariri Ailesine ait olan Oger Firmasına devredilmiştir. Bu devirden sonrası ise oldukça karışık bir hal almıştır diyebiliriz. Çünkü bu satımdan sonra adeta dibe doğru gitmiş borca batmış en sonunda ise yeniden devlet tarafından alınmıştır. Firmanın yeniden alınmasından sonra çok daha kullanıcıların çok daha iyi bir hizmet alacağı düşünülmektedir.

Türk Telekom İletişim Numarası

Oldukça sansasyonlu günler geçiren firmanın adı her ne kadar problemlerle ve kullanıcılarını casus yazılımla takip ettiklerine dair oldukça olumsuz söylentilerle anılsa da firma bu süreçte birtakım başarılara da imza atmıştır. Çünkü farklı çalışmalarla müşterilerine çok daha gelişmiş bir hizmet vermeyi amaçlamaktadırlar. Ödül alınan alanlardan bir tanesi müşteri hizmetleridir.

Firmanın kullanıcıların sorunlarına hızlıca çözüm bulmak için oluşturduğu müşteri hizmetleri birçok ödüle layık görülmüştür. Ayrıca firma innovasyon çözümleriyle de çeşitli kurumlardan ödüller almayı başarmıştır. Patent ödülü ve bilgi teknolojisi mimarisi ödülleri de alan firmanın kullanıcılarına çok daha profesyonel ve kaliteli bir hizmet vermesi beklenmektedir. Gün

Türk Telekom Telefon Numarası

Şirketin başarılı yöneticisi olan Rami Aslan başarılı bir projeye imza atan Rami Aslan firmanın verdiği hizmetleri tek çatı altında toplama kararı almıştır. Böylece firmanın alt GSM markası olan Avea ve internet hizmeti sunduğu TTNET markasını birleştirmiştir. Bu sayede kendi altyapısı bulunan firma hizmetlerini bir bütün halinde kullanıcılarına sunmayı başarabilmiştir.

Firmanın sunduğu birçok çeşitli hizmetin bir arada verilmesi sayesinde artık kullanıcılar isterlerse internet hizmetini ve GSM hizmetini tek bir firmadan alabilirler. Türk Telekom GSM konusunda da öncü firma olmayı hedeflemektedir. Bu doğrultuda firma bant genişliğini yükseltmek amacıyla çalışmalar yapmaya başlamıştır. Ayrıca frekansları daha verimli kullanmak için refarming çalışması yapmıştır.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri

Türk Telekom Telefon Numarası: 444 1 444

Türk Telekom Kampanyaları

Ülkenin hemen her noktasına hizmet verebilecek altyapıya sahip olan firmanın hizmetleri oldukça fazladır. Kendi altyapısını farklı şirketlere kiralayarak geniş bant internet hizmetini sunmak isteyen firmalara altyapı desteği sağlamaktadır. Bunun yanında bireysel kullanıcılar içinde internet hizmet vermektedir. İnternet hizmetine baktığımızda fiber ve DLS olmak üzeri iki ayrı hizmet verdiği görülmektedir.

DLS hizmet çok daha düşük hızlara sahip iken fiber hizmet noktalarında yararlanan kullanıcılar çok daha yüksek hızlarda internet alabilmektedir. Bunun haricinde firma GSM hizmetlerini de kullanıcılar ile buluşturmaktadır. Ayrıca isteyen kullanıcılar firmadan sabit hatta alabilmektedir. Böylece firmanın kapsamlı bir hizmeti ortaya koyabilme kabiliyetine sahip olduğunu ifade edebiliriz.

Türk Telekom Şikâyet Hattı

Şuan lider konumda diyebileceğimiz firmanın hedeflerine baktığımızda kullanıcılarını yüksek hızlı internet ile buluşturmayı hedeflemektedir. Fiber altyapıyı genişleterek ülkenin her noktasına yaymayı hedeflediğini belirten firma kullanıcılarına kaliteli bir hizmet vermeyi hedeflemektedir. Bunun yanında firma Avea’nın bütün hisselerini satın alarak tek sahibi haline gelmiştir.

Firmanın 2G altyapısını geliştirerek günümüz standartlarına uygun gelişmiş bir GSM servisi oluşturarak bu noktada da ülkenin sayılı GSM firmalarının arasına girmeyi hedeflediği bilinmektedir. Firmanın yenilikçi bir vizyonla hareket ettiği ve yeniden devlete geçtikten sonra çalışmalarına hız vererek devam edeceği tahmin edilmektedir.