Setur Müşteri Hizmetleri

Hakkında çok fazla bilgi bulunmayan Setur aslında oldukça köklü bir firmadır. Firmanın başında koç ailesinin bulunması bu firmadan rezervasyon yaparken güven aşılamaktadır. Başarılı işler ortaya koyan ve birçok projeyi insanlar buluşturabilmiş kişilerin bu projenin de arkasında olması oldukça mutluluk vericidir.

Setur firması aslında uzun yıllardır hizmet vermektedir. Neredeyse 57 yıllık bir deneyimi bulunmaktadır. Kaliteli hizmet anlayışına sahip olduklarını ve müşterilerine önem verdiklerini belirten firma müşterilerine birçok konuda yardımcı olmaktadır. Bu nedenle firmanın mottosu da hareketinizin önünde ki engelleri kaldıralım şeklindedir.

Setur İletişim

Firmanın kuruluş öyküsüne baktığımızda 1965 yılında gümrük işlemlerine tabi olmayan ve şu an birçok havaalanında bulunan mağazaların ülkemizde faaliyet göstermesi için gerekli yasalar çıkarıldıktan sonra Koç Holding harekete geçmiş ve bu alanda faaliyet vermek için Setur firmasını kurmuştur. Hayatına bu şekilde başlamış olan firma iler ki yıllarda başka bir atılımla günümüzde ki halini almıştır.

1970 yılında Diners Fugazy Travel firmasının Türkiye temsilciliğini alan firma bir nevi kulvar değişikliğinde bulunmuş ve ismi de Setur World Travel olarak değişmiştir. Turizm konusunda çalışmalar düzenleyen firma günümüzde geniş yelpazede hizmet vermektedir. Böylece tam da aradığınız kalite standartlarında bir hizmeti almanız mümkün hale gelecektir.

Tatil rezervasyonlarının etkili bir şekilde yapılması konusunda farklı platformların hizmet sundukları bilinmektedir. Bu durum internet üzerinden etkili bir seviyede tatil rezervasyonunu yaptırmanızı da mümkün kılar. Özellikle son zamanlarda ülkemizde uluslararası çapta faaliyet gösteren platformlar sayesinde tur organizasyonlarının çok daha başarılı bir şekilde yapıldığı bilinmektedir.

Setur Telefon Numarası

Birçok başarı elde etmeyi başarmış olan Setur firması Türkiye’nin öncü firmaları arasında yer almaktadır. Birçok farklı tur seçeneğini müşterilerine sunan firma bunun yanında uçak bilet satışı da yapmaktadır. Bunun haricinde firma birçok ünlü turizm firmasının da satıl haklarına sahip olan firma bu sayede yurtiçinde ve yurtdışında özel avantajlara sahip turları ve organizasyonları müşterilerine sunabilmektedir.

2011 yılında booking sitesini de alan firma bu sayede kendini daha da geliştirebilmiştir. 2017 yılında sitesinin ismini setur biz olarak değiştiren firma dijital olarak daha gelişmiş seçeneklere sahip bir site ile müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır. Tüm bu bilgiler ışığında Setur kapsamlı bir hizmetim merkezinde yer alan bir acentedir.

Setur Müşteri Hizmetleri

Setur Telefon Numarası: 444 28 22

Setur İletişim Adresi

Hizmetinin kalitesini aldığı belgelerle kanıtlayan firmanın 400’den fazla satış acentesi bulunmaktadır. Bu sayede dijital satış kanallarından tatillerini almaktan çekinen ve yüz yüze satıştan daha mutlu olan müşterilerde kendi şehirlerinde en yakın acentelere giderek hizmet alabilirler.

Müşterilere en doğru seçenekleri sunmak için eğitim almış olan deneyimli çalışanların da yardımıyla tatilinizi planlamanız oldukça kolay olacaktır. Tıpkı Koç Holding gibi bulunduğu sektöre değer katma amacıyla hareket eden firmanın gösterdiği faaliyetlerden turizm sektörü büyük yarar görmüştür. Çevreci ve toplum yararına çalımalar yapan firma faaliyetleri ile ülkemizin adının duyulmasını sağlamaktadır.

Setur Şikâyet Hattı

Duty Free, özel havacılık ve turizm konusunda çalışmalar yürüten firma bunlar dışında vize almaya çalışan kimselere de danışmanlık yapmaktadır.  Oldukça dinamik olan turizm sektörüne dijitalleşen dünyanın nimetlerini adapte ederek faaliyetlerine devam eden firmanın müşterilerine oldukça üst kalite bir hizmet sunduğunu söyleyebiliriz.

Kurumsal olarak kendini geliştirmiş firmanın çağrı merkezi de müşterilere yardım konusunda deneyimlidir. Eğer rezervasyonunuzda bir sorun yaşarsanız bu durumda çağrı merkezlerini arayarak kolayca sorununuzu çözebilirsiniz. Yine turlar arasında gezerken kafanızın karıştığı noktalarda çağrı merkezi temsilcileri sizlerin sorularını cevaplamak için bir telefon kadar uzağınızdadır.