Trendyol Müşteri Hizmetleri

Trendyol Müşteri Hizmetleri numarası ile firmaya direkt bağlanabilirsiniz. Merkezi İstanbul’da olan Trendyol ülkede ki sayılı e-ticaret platformlarından birisidir. Kurucusu olan Demet Mutlu daha önce mobil oyunlar üreten Peak Games firmasında yatırımcı olarak yer almıştır. Milyonlarca kullanıcısı olan şirket alışveriş yapmak isteyenlerle kaliteli satıcıları bir araya getirmektedir. Özellikle son zamanlarda müşteri kitlesini etkili bir düzeyde arttırma başarısını ortaya koyan platformun günümüz koşullarında kapsamlı bir çalışmanın merkezinde yer aldığını da ifade edebiliriz.

Ülkemizde e-ticaret sektörünün ön plana çıkan bir markası olan firma birtakım yan sektörlerde de varlık göstermektedir. Bu faaliyetleri Trendyol Group adı altında birleştiren firma araştırma geliştirme faaliyetlerini geliştirmek amacıyla Trendyol Tech, ikinci el ürünlerin kolayca el değişmesi için dolap uygulaması gibi birçok yan kuruluşa adım atmıştır. Oldukça yenilikçi adımlar atan firmanın başarılarını artırarak ilerleyeceği tahmin edilmektedir.

Trendyol İletişim Merkezi

İnternet üzerinden alışveriş yapmak isteyenlerin ilk adreslerinden biri olan Trendyol binlerce ürünün satıldığı bir platformdur. İçinde yerel üreticilerden, yurtdışından getirilen ürünlerin satışını gerçekleştiren firmalara kadar pek çok satıcı bulmak mümkündür. Firmanın tercih edilmesinin en büyük sebeplerinden bir tanesi de farklı platformlardan ulaşma imkânın olmasıdır. İsterseniz bilgisayarınızdan isterseniz de mobil platformlardan siteye ulaşmak mümkündür.

Üstelik satıcılar arasında değerlendirme yapma imkânı bulunmaktadır. Bu sayede yüksek puan sahibi müşterilerini kaliteli ürünlerle buluşturan satıcılar ön plana çıkmaktadır. Ayrıca sitede müşterilerin aradıkları ürünlere rahatça ulaşabilmesi için gelişmiş bir kategorileme sistemi de bulunmaktadır. Pek çok farklı ürünü satın alabileceğiniz bu e-ticaret platformunun kimi zaman ayrıcalıklı kampanyalara da imzasını attığı bilinmektedir.

Trendyol Müşteri Hizmetleri

Trendyol Telefon Numarası

Birçok başarıya imza atmış firma yaptıkları yatırımlarla beraber on milyon doların üzerinde değere sahip olmuştur. Bu özelliği sayesinde on boynuz adı verilen bir unvana sahip olmuştur. Ayrıca firma Alibaba Group isimli Uzakdoğulu e-ticaret firmasında da yatırım almayı başarmıştır.

İlk başlarda sadece kendi satış yapan firma daha sonra bir Pazar yerine haline gelmiştir. Bu sayede isteyen satıcılar kendilerine burada bir dükkân kurarak satışlar yapmaya başlayabilirler. Site üzerinden günlük 1 milyondan fazla ürünün siparişi verilmekte ve bu ürünler yeni sahiplerine doğru yola çıkmaktadır.

Trendyol Telefon Numarası: 0212 331 02 00

Trendyol İletişim Adresi

İnternet üzerinden güvenli alışveriş yapabileceğiniz bir site arıyorsanız Trendyol sitesi tam size göre bir sitedir. Alışverişlerde sorun çıkmaması için firma hem alıcıya hem de satıcıya güvence vermektedir. Ayrıca firmanın müşteri hizmetleri servisleri de oldukça gelişmiştir. Ürününüz yanlış geldiğinde ya da istediğiniz gibi olmadığında tek yapmanız gereken müşteri servisleriyle iletişime geçmek olmalıdır.

Müşteri temsilcileri sizi en doğru şekilde yönlendirecek ve ne yapmanız gerektiğini adım adım anlatacaktır. Böylece zorlanmadan ürününüzün değişimini ya da iadesini gerçekleştirme imkânı bulmuş olursunuz. Bu siteden alışveriş yapan çoğu kullanıcı aldıkları hizmetten memnun kaldıklarını belirtmişlerdir.

Trendyol Şikâyet Hattı

Her Pazar yerinde olduğu gibi Trendyol içinde de birtakım aksilikler olabilmektedir. Ama hususlara dikkat ettiğiniz sürece sorunsuz bir şekilde alışveriş gerçekleştirmeniz mümkün olur. Eğer firmanın e mail servisine abone olursanız tüm yeniliklerden haberdar olmanız mümkün hale gelir.

Site içinde yer alan yapay zekâ zamanla sizin alışveriş zevkinizi anlayacak ve sizi en doğru ürünleri almanız için yönlendirecektir. Bu noktada sizde satıcılardan ürün alırken müşteri yorumlarına dikkat ederseniz ve düşük puanlı satıcılardan uzak durursanız bu sayede dolandırılma gibi risklerle karşılaşmazsınız. Site de bu tarz satıcılara karşı olduğundan dolayı müşterileri dolandıran dükkanlar kısa şikayet edildiği taktirde kısa sürede kapatılmakta ve müşteriler korunmaktadır.