Sahibinden Müşteri Hizmetleri

Sahibinden sitesi 2000 yılından beridir Türkiye’de aktif olarak faaliyet gösteren bir sistem altyapısına sahiptir. Her gün binlerce kişiyi siteye giriş yaparak ilan vererek ilanlardan yararlanma ayrıcalığına erişiyorlar.

Gayrimenkul alım- satımı, otomobil alım- satımı yapabileceğiniz bir platform olan Sahibinden platformunun geniş standartlarda bir müşteri hizmetleri destek hattı bulunuyor. Bu hat üzerinden ayrıcalıklı bir hizmetten faydalanabilir ve uluslararası bir hizmet deneyimine bütüncül kalite koşullarına uygun bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Böylelikle hızlı ve geniş standartlarda hizmetlerden yararlanmanın en ayrıcalıklı yoluna erişebilirsiniz. Potansiyelli bir kurumdan alacağınız hizmetlerle profesyonel bir hizmetten yararlanmanın en hızlı yolu ilgili firmadan hizmet almaktır. Firmadan alacağınız hizmetlerin tamamı birinci sınıf hizmetler olarak ön plana çıkmayı başarıyor.

Günümüz itibariyle internet üzerinden hizmet sunan çok sayıda alışveriş platformunun bulunduğunu ifade edebiliriz. Elbette ki bu durum ikinci el eşyalar için de geçerliliğini korumaktadır. Bu durum son zamanlarda internet üzerinden hizmet sunan platformların sayısının da etkili bir düzeyde artış göstermesini mümkün kılmaktadır.

Özellikle Sahibinden platformu, geniş kapsamlı bir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Bu kapsamda ev almaktan tutun da araba aşmaya kadar varıncaya kadar pek çok farklı işlemi bu platform vasıtasıyla yapabilirsiniz!

Sahibinden İletişim Hattı

Sahibinden iletişim merkezi her alanda sizlere ayrıcalıklı hizmetler sunan 24 saat aktif pozisyonda çalışan bir iletişim ağıdır. İletişim ağına bağlanarak kapsamlı ve geniş standartlarda hizmetlerden yararlanma deneyimine erişebiliyorsunuz. Firmanın iletişim birimi personelleri profesyonel yetkinliğe sahip, diksiyon becerisi düzgün kişiler olarak biliniyor. Firma sizlere kaliteli bir hizmet deneyimini en ayrıcalıklı yollardan sunmayı başarıyor.

Başarılı bir kurumdan merkeziyetçi statülere uygun bir hizmet deneyiminden yararlanmak istiyorsanız ilgili firma tam size göre bir kurumdur. Kurumsal tabanlı bir firmadan alacağınız hizmetlerle çok hızlı ve potansiyelli bir gayrimenkul hizmeti alabilme olanaklarına sahip olabilirsiniz. Böylelikle işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirme ayrıcalığına erişmiş olacaksınız.

Sahibinden Telefon Numarası

İlgili firmanın günümüzde telefon numarası sürekli olarak aktif pozisyonda faaliyet gösteren bir hattır. Hattı arayarak dilediğiniz zaman dilimi içinde müşteri temsilcilikleriyle hizmete geçebilirsiniz. Müşteri temsilcilikleriyle yapacağınız görüşmelerin tamamı FHD standartlarda gerçekleşiyor. İlgili firma sizlere sınırsız bir oluşum hizmeti sunan profesyonel bir kurum olarak ön plana çıkmayı başarıyor.

Firmadan alacağınız hizmetlerin tamamı Avrupa kalite standartlarına tam uyumludur. İlgili firmanın marka kalitesi ve hedef kitle potansiyeli oldukça gelişmiş standartlardadır. Firmadan alacağınız hizmetlerin bütünü profesyonel hizmetler olarak ön plana çıkan marjinal kalite opsiyonlu hizmetler olarak biliniyor. Firmayla irtibata geçmek son derece kolay ve ayrıcalıklıdır.

Sahibinden Müşteri Hizmetleri

Sahibinden Telefon Numarası: 0850 222 44 44

Sahibinden İletişim Adresi

Sahibinden iletişim adresi Değirme Yolu Caddesi No:28 Asia Ofis Park A Blok Kat 2 34752 Ataşehir/ İstanbul olarak biliniyor. Dolayısıyla ilgili firmanın merkez binası bu adres konumunda bulunmaktadır. İlgili firmanın merkezi adresine giderek ziyaret etmek isterseniz bu adresi kullanabilirsiniz. Firmanın iletişim adresinde sürekli personeller bulunarak sizlere hizmetler sağlamaktadır.

Sahibinden Şikayet Hattı

Sahibinden firmasının geniş statülü bir şikayet hattı destek birimi bulunuyor. Bu birim üzerinden yapacağınız hizmetlerin tamamı sigortalı ahenk oluşumuna tam uyumluluk gösteren hizmetler olarak biliniyor. Hızlı ve kurumsal bir şekilde şikayet taleplerinizi firmaya iletebilirsiniz.

Firmanın şikayet hattı 24 saat sınırsız bir şekilde kurumsal pozisyonda hizmetler sunuyor. Firmadan alacağınız hizmetlerin tamamı uluslararası bütünlük kalitesine uygun hizmetler olarak sektörde tanınan hizmetler olarak biliniyor. Böylece bütçenize uygun bir şekilde pek çok farklı ürünü bu platform vasıtasıyla alabiliyorsunuz!