N11 Müşteri Hizmetleri

Kalitenin ve ayrıcalığın adresi N11 sizlere en gelişmiş müşteri hizmetleri ayrıcalığını vermektedir. Sunmuş olduğu hizmetlerle uluslararası kalite standartlarına uyumlu bir hizmet süreci yönetir. İlgili firma 2013 yılının Mart ayında kurulmuş bir kurumdur. Doğuş planet tarafından kurulan firma birçok alanda aktif pozisyonda satış hizmetleri sağlamayı başaran bir kurum olarak ön plana çıkmayı başarıyor.

Dolayısıyla sizlere üst düzey standartlarda iletişim hizmeti verirler. Firmanın müşteri hizmetlerine bağlanmak çok kolay ve hızlıdır. Bu numara üzerinden ilgili firmayla iletişime geçebilir, bütün konular hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Firma sizlere HD ses kalitesi standartlarında iletişim hizmeti sunacaktır.

İnternet altyapısının yaygınlaşmasına paralel olarak online alışverişe olan ilginin de artış gösterdiğini ifade edebiliriz. Burada farklı platformlarında sektörde yer aldıklarını ifade edebiliriz. Özellikle e-ticaret sektörünün son zamanlarda etkili bir seviyede gelişim gösterdiğini biliyoruz. Bu durum gayet doğal olarak sektörün çok daha dinamik bir yapıya sahip olmasını mümkün kılmaktadır.

N11 İletişim Numarası

Ülkemizin kurumsal tabanlı firmalarından birisidir. Bu numarayı arayarak ilgili firmayla direkt olarak iletişime geçebilir, gerekli konularda bilgi sahibi olabilirsiniz. Gelişmiş iletişim alt yapısıyla firma sizlere birinci sınıf kalite standartlarında hizmet ayrıcalığı sunmaktadır. Sunulan hizmetlerin hepsi A kalite sınıfı hizmetlerdir. Burada hizmet kalitesinin yanı sıra güvenli bir şekilde hizmet sunan bir firmanın tercih edilmesi de şarttır.

Dolayısıyla ilgili firmayla ayrıcalıklı bir hizmeti deneyimle fırsatına sahip olursunuz. Firmanın iletişim birimi personelleri alanında uzmanlık sıfatını almış, ihtisas sahibi kişilerdir. İlgili firmanın bünyesinde hiçbir deneyimsiz personel yer almamaktadır. Personeller özenle ve titiz çalışmayla seçilerek iletişim birimi santraline yerleştirilmektedir. Diksiyonu düzgün, etkili iletişim becerilerine sahip personeller sizlere kaliteli bir süreç yaşatır!

N11 Telefon Numarası

Sizlere sunmuş olduğu hizmetlerle adından sıklıkla söz ettiren N11 kolay iade işlemleriyle bilinen bir firmadır. İade işlemleri çok titiz bir çalışmayla yürütülmektedir. Almış olduğunuz ürünleri beğenmediğiniz taktirde iade etme talebinde bulunabilirsiniz. T.C kanunlarınca belirtilmiş ‘’cayma hakkı’’ kanunu kapsamında ürününüzü 15 günlük süre içerisinde iade edebilirsiniz.

İlgili firma sizlere bütün ürünlerini garantili hizmet kapsamında satmaktadır. Dolayısıyla iade işlemlerini de kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca iade işlemleriniz sırasında kargo ücreti siz ödemezsiniz, ilgili firma bütün kargo ücretini karşılamaktadır. Sizin yapmanız gereken tek işlem ürünü kargoya teslim ederek, karşı taraf ödeme seçeneğini seçmeniz yeterli olacaktır.

N11 Müşteri Hizmetleri

N11 Telefon Numarası: 0850 333 00 11

N11 İletişim Adresi

İlgili firmanın iletişim adresi Huzur Mahallesi Maslak Ayazağa Caddesi 4B Sarıyer/ İstanbul 34396 şeklindedir. İlgili firmayla buradan irtibata geçebilir ve hızlı bir hizmetten yararlanma ayrıcalığına erişebilirsiniz. İlgili firmanın iletişim adresinden merkezi bir hizmetten yararlanabilir ve böylelikle kaliteyi deneyimleme ayrıcalığına erişmiş olabilirsiniz. Firma sizlere sınırsız bir hizmet deneyimini en ayrıcalıklı yollardan sunmayı başaran bir kurumdur.

N11 Şikayet Hattı

N11şikayet hattı her açıdan sizlere avantajlar sağlar. Numarayı arayarak kolaylıkla müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Müşteri hizmetleriyle bağlantı kurarak her türlü şikayetlerini ilgili firmaya iletebilirsiniz. Firma kurulduğu günden bu yana objektif yapısıyla ön plana çıkmaktadır. Sizlere sunmuş olduğu şikayet hizmetleriyle objektif özelliklerini yansıtmaktadır.

Şikayet hattı 7/24 açıktır. Dilediğiniz zaman aralığında ilgili firmayı arayarak şikayet taleplerinizi iletebilirsiniz. İletişim birimi personelleri şikayetlerinizi büyük bir özenle dinleyerek, not almaktadır. Şikayetleriniz en kısa zamanda çözüme kavuşturularak size