Kamil Koç Müşteri Hizmetleri

Kamil Koç, 1923 yılında ilk olarak yük taşıma amacıyla bir şirket kurdu. Tarihler 1926’yı gösterdiğinde ise yolcu taşıma hizmeti için düğmeye basıldı. Bu tarihten itibaren firma, şehirlerarası yolcu taşımaya başladı. Bu şirketin kuruluş noktası ise Bursa oldu. Adı geçen firma kurulduğu tarihte bu alanda hizmet veren ilk ve tek firmaydı. Rakipsiz oluşları onlara büyüme ve gelişme noktasında da büyük bir avantaj sağladı. Bu da firmanın oldukça hızlı bir şekilde gelişim gösteriyor olmasını mümkün hale getirmektedir.

Sunulan kalite hizmet ile ulaşılan yolcu sayısı her geçe gün artmayı başardı. Bu gün gelinen noktada firma, Türkiye’nin her yerine yolcu taşımacılığı yapılıyor. Geçmişte günümüze kadar uzanan süreç içerisinde Kamil Koç firmasının etkili bir gelişim sürecinin içerisinde yer aldığını rahatlıkla ifade edebiliriz. Bu durumun doğal sonucu olarak firmanın müşteri sayısında da ciddi bir artış gözlenmektedir. Esasında bu durum biraz da bu firmanın konforlu bir ulaşım noktasında geniş kapsamlı bir hizmetin merkezinde yer almasından kaynaklanmaktadır.

Kamil Koç İletişim Numarası

Şirket, kurulduğunda Türkiye’nin kara yolu taşımacılığı yapan ilk otobüs firmasıydı. Tabi ki zaman içerisinde sektörde diğer firmalarında varlık göstermesiyle beraber rekabette artmış oldu. Adı geçen firmanın sahip olduğu prestij ise değişmeyen tek nokta olmayı başardı. Rakipleri arasında firmayı bu kadar ileriye taşıyan ise müşteriler ile kurulan sağlıklı iletişim oldu.

Var olan iletişim merkezleri ile 7/24 müşterilerin dilek veya şikâyetlerine cevap vermek hedeflendi. Yaşanılan sıkıntıların anında çözüme kavuşturulması müşterilerin firmaya her daim güven duymalarının temelini oluşturdu. Böylece müşteri memnuniyetinin oluşması noktasında markanın etkili bir hizmetin merkezinde yer aldığını rahatlıkla ifade edebiliriz.

Kamil Koç Telefon Numarası

Sektörde her zaman öncü olmayı başaran firmanın, bu gün geldiği konuma ulaşması tesadüf değildir. Hizmet ağının Türkiye sınırlarını aşması ve tam 35 ülkede varlık gösterilmesi bunun en büyük kanıtıdır. Bu noktaya gelinmesinde zamanında yapılan kritik ortaklıklarında etkisi büyüktür. Bununla beraber kurulan iletişim ağıda oldukça önemlidir.

Şirket, farklı kanalları kullanarak müşterilerin istedikleri yer ve zamanda kendilerine ulaşabilmelerini hedefler. Bu doğrultuda da hem online kanallar hem de telefon sistemleri kurulmuştur. Müşteriler tercihleri doğrultusunda bu seçenekler arasında seçim yapabilirler.

Kamil Koç Müşteri Hizmetleri

Kamil Koç Telefon Numarası: 444 0 562

Kamil Koç Çağrı Merkezi

Türkiye’de faaliyet gösteren en büyük 500 firma arasında Kamil Koç Otobüsleri A.Ş yerini almayı başarmıştır. Bu gösterilen gelişimin ve gelinen noktanın en önemli kanıtıdır. Firmanın gösterdiği bu başarının en büyük sırrı ise müşteri memnuniyetinin her şeyin üzerinde tutulmuş olmasıdır.

Bunun içinde sunulan kaliteli hizmetin yanında sürekli olarak müşterileri ile kontak halinde olunmaya özen gösterilmiştir. Genel merkez ile birebir iletişim kurulabileceği gibi müşteri hizmetleri ile telefonla veya e-posta adresi üzerinden de firmaya ulaşmak mümkündür. Firma kendisine ulaşan her türlü iletiye en kısa süre içerisinde geri donuş yapacaktır.

Kamil Koç Şikâyet Hattı

Firma, müşterilerinin konforlu bir seyahat süreci geçirmeleri adına büyük bir titizlikle çalışır. Taşıma yapılan araçların sahip olduğu sistemlerden sefer saatlerinin çeşitliliğine kadar her bir adım özenle planlanır.  Ayrıca operasyonda yer alan personellerin eğitimli, nazik ve iletişime açık kişiler olmasına da dikkat edilir.

Ne var ki tüm bu dikkate rağmen müşteriler çeşitli nedenlerden dolayı rahatsızlıklar yaşayabilirler. Firma bunlara vakıf olmak ve en kısa sürede çözebilmek adına şikâyet hattı uygulamasını kurmuştur. Bu şekilde müşterilerin yaşadıkları sıkıntıları rahat bir şekilde firmaya iletmeleri için olanak sağlanır.