Google Adwords Müşteri Hizmetleri

Google Ads markası aslında Google’ın hizmet verdiği bir reklam markasıdır. Halen aktif olarak çalışan bu sistem, ilk olarak 2000 yılında kurulmuştur. İlk 16 yıl reklam sayıları arama sonuçlarına bağlı olarak 3 reklam idi. Ancak 2016’da yapılan güncelleme sonrası bir sayfada ki reklam sayıları 4’e yükseltildi.

Genel olarak bu reklamlar ise internet sitesinin üst veya sağ köşelerinde bulunmaktadır. Ayrıca bu marka çok farklı yazılımlar kullanmaktadırlar. Kullanıcının arama sonuçlarına uygun reklamlar oluşturulmaktadır. Ayrıca kullanıcılar reklamları seçme özelliği de bulunmaktadır. Bu sayede beğenilmeyen reklamlar bir daha gösterilmemektedir.

Adwords İletişim Numarası

Bu firma sadece reklam amaçlı bir marka değildir. Bu yazılımlar aynı zamanda iyi bir ticaretin de temellerini oluşturmaktadır. Bu marka sayesinde çok çeşitli markalar kolay yoldan reklam yapabilmektedir. Bu sayede sanal olarak ticaret yapılmaktadır. Öte yandan marka müşterileri ile oldukça yakından ilgilenmektedir. Tam 22 yıldır hayatta olan firma, her müşteri mesajını değerlendirme ve geri dönüş yapmaktadır. Böylece her geçen gün itibariyle kendisini geliştirmektedir.

Oldukça kurumsal olmasından dolayı iş ilişkilerinde tamamen müşteri odaklı davranmaktadır. Aynı zamanda firma sahipleri birçok sosyal medya uygulamalarının da sahiplileridir. Bu nedenle bu firma dünyanın en iyi reklam ajansı konumunda yer almaktadır. Özellikle son zamanlarda bu platformla olan ilginin artış göstermesi, iletişim noktasında da farklı seçenekleri karşımıza çıkarmaktadır. Burada iletişim merkezi olarak e-posta adresinin verildiğini ifade etmek mümkün olmaktadır.

Adwords Telefon Numarası

7/24 hizmet veren bu firma aynı zamanda bir de mobil servis hizmetini de kullanmaktadır. Bu sayede marka ile iletişim kurmak isteyen müşteriler beklemeden çok kısa süreler içerisinde iletişime geçebilmektedir. Öte yandan iletişim sadece bunlar ile sınırlı değil. Dileyen müşteriler elektronik posta yoluyla da firmayla iletişime geçebilir.

Google Adwords Müşteri Hizmetleri

Genel olarak elektronik postalar hafta içleri sabah 9 ile akşam 7 arasında aktif olarak cevaplanmaktadır. Hafta sonları ise hizmet verilmemektedir. Genel olarak müşteri memnuniyetinin sağlanması için firma, müşterilerin tüm iletişim bilgilerini de gizli tutmaktadır. Şayet siz de Adwords ile iletişime geçmeyi istiyorsanız, e-posta adresi üzerinden bu işlemi başarılı bir şekilde yerine getirebilirsiniz!

Adwords İletişim Adresi

Markanın genel merkezi Amerika Birleşik Devletleridir. Ancak ülkemizde de bir genel merkez bulunmaktadır. Adwords uluslararası çapta dev bir uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır. Ülkemizde de etkili bir düzeyde faaliyet gösteren Adwords müşteri hizmetleri ile genel merkez aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz. Bu genel merkez ise İstanbul ilinde bulunmaktadır. Genel merkezin açık adresi şu şekildedir.

Eski büyük dere Cad. No: 209 34394 Levent, İstanbul

Firmanın genel merkezi hafta içi her gün açık olmaktadır. Genel olarak çalışma saatleri sabah 9 ile akşam 5 arasındadır. Hafta sonları ise hizmet verilmemektedir. Bu merkez binası dışında ülkemizde herhangi bir yerde markanın bir yan kuruluşu veya bayisi bulunmamaktadır. Bundan dolayı kurumla iletişime geçmek noktasında ya e-posta adresini ya da kurumun merkezini tercih etmeniz önerilmektedir.

Adwords Şikâyet Hattı

Markanın çalışma prensipleri ve vizyonu her geçen gün yayılmaktadır. Durum böyle olunca firmanın şikâyet sayıları da her geçen gün azalmaktadır. Genel olarak en yaygın şikâyet, müşteri hizmetlerine bağlanamamak olmaktadır. Öte yandan reklamlar ile ilgili çoğu zaman şikâyet alınmamaktadır.

Çünkü markanın kullandığı özel yazılımlar olup telefonların veya bilgisayarların IP numaralarını belirlemektedir. Bu sayede aynı IP adresinden müşterilerin talepleri kayıt altına alınmaktadır. Bu özellik birçok kullanıcı tarafından oldukça beğenilmektedir. Ayrıca kullanımı oldukça kolay olup kullanmak için herhangi bir bilgi birikimine gerek bulunmamaktadır.