Getir Yemek Müşteri Hizmetleri

Getir yemek hakkında bilgi vermeden önce şunu diyebiliriz. Genel olarak tüm dünyada yaşanan pandemi süreci pek çok alışkanlığı değiştirdi. O alışkanlıklardan biriside online olarak tercih edilen alışveriş yöntemleridir. Pandemi süreci ile birlikte Türkiye’de online yemek siparişleri daha yoğun olarak tercih edilmeye başlandı. Günümüzde online yemek sipariş sitesi olarak ise Getir yemek biliniyor. Günden güne hızla büyüyen online yemek sipariş firması günümüzde de profesyonel olarak hizmetlerini sunmaktadır.

Genel olarak bakıldığında online yemek sipariş sitesi Nazım Salur tarafından kurulmuştur. İlk başlarda sadece online gıda alışveriş hizmetlerini sunan site belirli bir süre sonra yemek sipariş hizmetlerini sunmaya başladı. Sitenin kurucusu olan Nazım Salur tarafından site 9 Temmuz 2015 tarihinde kurulmuştur. Ardından sitenin kurucu ortakları Serkan Borançılı ve Tuncay Tütek ile online yemek sipariş sitesi yönetilmeye başlanıyor.

Son zamanlarda internet üzerinden yemek siparişlerinin sayısının etkili bir düzeyde artış göstermesine paralel olarak bu alanda hizmet sunan firmaların da sayısında ciddi oranda bir artış gözlenmektedir. Tam da bu noktada Getir Yemek, yeni nesil çözümlerle adından sıklıkla söz ettirmektedir. Bu da firmanın hızlı bir şekilde gelişim göstermesini mümkün hale getirmektedir.

Getir Yemek İletişim Numarası

Son yıllarda online yemek sipariş firması oldukça güçlü bir şekilde büyümektedir. Günden güne site hızla büyürken belirli bir süre sonra dünya geneli için hizmetlerini sunmaya başladı. Özelliklede son zamanlarda online yemek sitesi Avrupa’nın pek çok yerinde hizmetlerini sunmaya başlayarak dikkatleri üstüne çekti.

Genel olarak online alışveriş uygulamasının en temel özelliği yemek siparişlerinde sıklıkla kampanyaların sağlanmasıdır. Online yemek sipariş çeşitlerinin verilmesi için sitedeki firmalar alt limit belirler. O yerden yemek sipariş verileceği zaman alt limit ya da üstü kadar siparişlerin olması gerekir. Sistematik olarak alt limit miktarlarını yemeği gönderecek olan firma tarafından belirlenir.

Getir Yemek Telefon Numarası

Online yemek sipariş firmasının iletişim seçeneklerinden birisi de telefon ile iletişim oluyor. Telefon ile online yemek sipariş firması ile iletişim kurarak gerekli olan istek ya da şikayetler sağlanır. Fakat günümüzde genel olarak müşterilerin tercihleri site üzerinden anlık olarak iletişim kurmak oluyor. Son yıllarda hızla genişleyen online yemek sipariş sitesi günümüzde profesyonel hizmet sunumları ile de dikkat çekmektedir.

Online yemek sipariş sitesinin kullanımı oldukça pratiktir. Konum özelliklerine göre en yakın olan restoran çeşitleri belirlenir. Ayrıca puanlama sistemi ile hangisinin daha leziz yaptığı konusunda fikirler daha kolay edilir. Açık yorum alanı ile de genel olarak günümüzde yemek tercihlerinin kolay olması sağlanır.

Getir Yemek Müşteri Hizmetleri

Getir Yemek Telefon Numarası. 0850 532 5050

Getir Yemek İletişim Adresi

Getir yemek için günümüzde müşteriler ile iletişimler ön planda yer alır. Genel olarak online yemek sipariş sitesinin genel merkezi olarak şu adres kullanılır.

Etiler Mah. Tanburi Ali Efendi Sok. Maya Residences Sit. T Blok No:13/334 Beşiktaş/İstanbul, Türkiye 34337

Günümüzde iletişim adreslerinin kullanımları genel olarak nadirdir. Nazım Salur ve kurucu ortakları her iletişim seçeneği değerlendirmek isterler. Özelliklede dünya geneline açıldıktan sonra firma tarafından iletişim adresleri seçenekleri de daha sık kullanılıyor. Dünya genelinde ülke çeşitlerine göre günümüzde firmanın iletişim adresleri de değişir.

Getir Yemek Şikayet Hattı

Genel olarak günümüzde online yemek sipariş sitesinin şikayet türleri online destek hattı ile sağlanır. Online olarak sunulan şikayetler de en kısa zamanda çözüme kavuşur. Uygulama alanında yer alan destek hattının tercih edilmesi ile şikayet etme işlemleri kısa sürede sağlanır. Bu durum hem firma hem de müşteriler için avantajdır.