ETS Tur Müşteri Hizmetleri

ETS Tur sunmuş olduğu olanaklar ve hitap ettiği kitlenin büyüklüğü ile dikkat çeken önemli firmalar arasında bulunuyor. Hitap etmiş olduğu müşteri kitlesinin memnuniyetini sağlamak amacıyla müşteri hizmetleri kurulmuştur. Müşteri hizmetlerini arayarak sorunu bulunan müşteriler sorunlarına kısa süre içerisinde çözüm bulabilmektedir.

ETS Tur müşteri hizmetleri sadece sorunlara çözüm üretmek amacıyla kurulmadı. Müşterilerin bilgilenmesi ve talepleri içinde müşteri hizmetlerini arayabilmesi mümkün durumdadır. Aklınıza takılan herhangi bir soru var ise müşteri hizmetlerini arayarak aklınızdaki sorulara cevap bulabilmeniz gayet mümkündür.

Yurtdışı ve yurtiçinde hazırladığı otel konaklama paket, tur gibi hizmetlerin sunulmasında iyi bir hizmet iyi bir fiyat sunma hedefiyle yola çıkan ETS Tur 1991 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren hızlı büyümesini sürdürmüştür. Turizm ve seyahat alanında birden fazla ilke imza atması yönüyle dikkat çekmiştir.

ETS Tur yurt içerisinde bulunan binlerce otelin pazarlama ve satışını yapar. Ülkemizde turizm işletmeciliğinin gelişmesini ve değer kazanmasını sağlayan firma yüzlerce tatil paketini müşterilerin hizmetine sunar. Böylece tatil noktası da üst düzeyde seçenekleri sunabilen bir marka olarak dikkatleri her zaman üzerine çekmeyi başarmıştır.

Firma Türkiye içerisinde yaklaşık 60 yurtdışı içerisinde ise yaklaşık 40 adet destinasyonu kapsayan çok fazla tur paketini bir araya getirerek organize eder. Firma özel veya lüks seyahat programları hazırlar. Geniş kitlelere hitap ederek ön planlarda yerini alır. 

ETS Tur Çağrı Merkezi

Mehmet Ersoy tarafından ETS Tur kurulmuştur. Mehmet Ersoy 1968 doğumludur. Maxxroyal otellerinin sahibidir. İstanbul üniversitesi işletme bölümünü bitiren Mehmet Ersoy ilk olarak ETS Tur’u kurmuştur. Eskiden turizmci olarak taleplerine siyasi mercilere bildiren Ersoy şimdi turizmcilerin taleplerini karşılamak amacıyla turizm bakanı olarak görev yapmaktadır.

Kültür ve turizm bakanı Mehmet Ersoy ETS tur grubunda yeni yapılandırmalara gitmiştir. Yönetimden ayrılma kararı veren Mehmet Ersoy koltuğuna grup içerisinde 20 yıl boyunca hizmet vermiş olan Coşkun Tunay başkanlığında yönetim ve icra kurumu oluşturmuştur.

ETS Tur Müşteri Hizmetleri

ETS Tur İletişim Numarası

ETS Tur müşteri hizmetleri vasıtasıyla soru ve sorunlarınızı bildirebilirsiniz. Ayrıca yurtiçi ve yurtdışındaki turlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Kültür turları gerçekleştirmek istiyorsanız yine müşteri hizmetleri aracılığıyla bilgi alabilmeniz mümkündür. Yurtiçi ve yurtdışındaki otellerde müşteriler için birçok kampanya bulunur. Otellerin kampanya detayları hakkında bilgi sahibi olmak içinde müşteri hizmetleri yardımı alabilmeniz mümkündür.

Müşteriler otel hizmetlerinden uçak hizmetleri ne kadar tura dâhil olan veya dâhil olmayan her türlü bilgiyi hizmetler yardımı ile öğrenebilirler. Müşteri hizmetlerini aradığınızda detaylı bilgi vererek size en uygun kampanyayı ve turları seçebilirsiniz. Eğlence ve gemi gibi birçok kategoride turlar ETS Tur tarafından düzenleniyor bu sebeple detaylı bilgi için çağrı merkezleri müşterilerin büyük yoğun ilgisiyle karşılaşıyor.

ETS Tur Kampanyaları

Kurulduğu ilk günlerden beri gelişimini hızlı bir şekilde devam ettirerek vizyonsahibi turizm firması olarak ön plana çıkan e-tesettür verdiği kaliteli hizmet ile tanınıyor. Turizm sektörünün büyümesi ne katkı sağlıyor. Yurt içindeki yerli turistler eve yurtdışından gelen yabancı turistlere kolaylık sağlıyor. Bu sebeple de birçok ödüle layık görüldü.

2018 yılında düzenlenen QM Awards ödüllerinde Türkiye’nin en iyi yönetilen iç pazar tur operatörü ödülüne layık görülmüştür. Bunun yanı sıra 2019 yılında da bir ödül daha almıştır. 2019 yılında ise Türkiye itibar endeksi ödülleri tarafından verilen Türkiye’nin en itibarlı turizm operatörü markası ödülü ETS Tur’a verilmiştir.

ETS Tur Telefon Numarası: 444 0 387