Enza Home Müşteri Hizmetleri

Yataş Grup bünyesinde 2010 yılı itibariyle kurulan Enza Home, kendine özgü bir konsepte sahiptir. Tam olarak 2011 yılından sonra etkili bir düzeyde faaliyetine başlayan mağazanın, uluslararası kalite standartlarında bir hizmeti sunduğunu ifade edebiliriz. Özellikle yeni nesil yaşam tarzına özel ürünlerin adresi konumunda yer alan bu mağaza, kendine özgü konseptiyle de ilgi çektedir.

Sipariş takipçilerinizi Enza Home müşteri hizmetleri aracılığıyla yapabilmeniz mümkündür. Bunun gibi birçok takip işlemlerinizi yapabilirken değişim, iade, montaj taleplerinizi de müşteri hizmetleri aracılığıyla Enza Home’a iletebilmeniz mümkün. Soru, sorun ve öneri için arayabileceğiniz müşteri hizmetleri sizin her türlü işinizde kaliteli hizmeti alabilmeniz adına oluşturulmuştur.

Müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek Enza Home satış noktaları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Hangi şehirde iseniz o şehirde bulunan Enza Homeların adresleri sizinle personel tarafından paylaşılacaktır. Bu sayede daha kolay bir şekilde size yakın şubeler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Her şube içerisinde koltuk, yemek odası, yatak odası, tamamlayıcı mobilyalar, genç odası, yataklar, ev tekstili, halılar ve aydınlatmalar bulunur.

Enza Home Şikayet Hattı

Sipariş etmiş olduğunuz ev tekstil ürünlerinin kargoya verilme süreleri ortalama 24 saat olarak belirlenmiştir. Enza Home üzerinden yatak siparişi vermiş isiniz teslim süresi yaşamış olduğunuz şehre veya ürünün stok durumuna bağlı olarak ortalama 5 veya 24 iş günüdür. Siparişlerinizin takibini yapabilmek için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Sipariş ettiğiniz ürün adresinize teslim edildikten sonra 14 gün içerisinde iade başvurusunda bulunabilirsiniz. İade başvurularınızı Enza Home müşteri hizmetleri aracılığıyla yapabilirsiniz. İade sürecini başlatmanızın ardından gerekli koşullar için müşteri hizmetleri personelleri sizinle iletişime geçecektir.

Enza Home Müşteri Hizmetleri

Müşteri hizmetleri vasıtasıyla iade sürecini başlatmış olduğunuz ürünün orijinal kutusu ile ve faturası ile göndermeniz gerekecektir. Ürünün iade olarak kabul edilmesi için hasar görmemiş durumda olması önemlidir. Kurulum gerektiren bir ürün ise kurulumunun yapılmamış olması gerekir. Ayrıca ürün kullanılmamış durumda olmalıdır. Bütün şartlar hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız Enza Home müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz.

Enza Home Telefon Numarası

Enza Home müşterilerinin kişisel verilerinin korunabilmesi adına yasal olarak çalışan bir firmadır. Firma müşteri hizmetleri ile görüşme yaptığınızda bütün görüşme hizmet standartları kalitesi ince kayıt altına alınır. Bu sebeple oluşturduğunuz talep ve sorularınız için yasal dayanak oluşturma hakkına sahip olabilirsiniz.

Enza Home müşteri hizmetleri vasıtasıyla paylaştığınız telefon numaranız adresiniz veya e-posta adresi hiçbir şekilde ikinci bir kişi ile paylaşılmaz. Bütün kişisel veriler sadece kaliteli bir hizmet alabilmeniz adına Enza Home altyapısına kaydedilir. Talepleriniz doğrultusunda iade, değişim, onarım, montaj veya herhangi bir eksiklik ile karşılaşıldığında kaydolan veriler sayesinde sizinle kolaylıkla iletişime geçilebilir.

Enza Home Müşteri Telefon Numarası: 0850 850 0987

Enza Home İletişim

Enza Home ofisleri sayesinde firmaya ulaşım sağlamanız gayet kolaydır. Müşteri hizmetleri temsilcileri sayesinde herhangi bir sorununuza talebinize çözüm üretebilirsiniz ancak bu yeterli olmadı ise ofisleri de ziyaret edebilmeniz mümkün durumdadır. Ofislerde bulunan personeller bütün talep ve sorunlarınıza anında çözüm üreteceklerdir. Uzman personeller sorunlarınız için yeterli donanıma sahiptir.

Enza Home ofisleri İstanbul, Ankara, Kayseri şehirlerinde bulunur. İstanbul’daki ofis Kartal ilçesinde bulunur. Ankara’daki ofis Elmadağ’ın Hasanoğlan sanayi bölgesinde yer alır. Kayseri şehrinde bulunan ofis ise organize sanayi bölgesinde bulunmaktadır. Ofislere sadece talep ve sorunlarınız için değil bayilik talepleriniz için de ziyaret edebilir bayilik talepleri için gerekli bütün koşulları, bilgileri edinebilirsiniz.

Enza Home Müşteri İletişim Bilgileri: Yalı Mahallesi, Kadir Sokak, Numara:14/1 Kartal / İstanbul