Cinemaximum Müşteri Hizmetleri

Cinemaximum, Türkiye’de sinema sektörünü domine eden marka, pazarında önemli bir kısmına da hâkim olmuştur. İlk kurulduğu 2001 yılından bu güne kadar her zaman çağın ilerisinde bir vizyon ile hareket edildi. Tamamen kendine özgü ve modern bir çizgide sinema dağıtım hizmeti yapmak hedeflendi.

Sinemaseverlere farklı deneyenimler yaşatmak isteyen marka, hizmetlerinin ilk meyvesini de 2013 yılında aldı. Dünyanın en prestijli ve büyük sinema otoritesi olan UNIC, markayı bir ödüle layık gördü. Böylece marka Türkiye için sunduğu hizmetin dünya standartlarında olduğunu tescillemiş olur.

Sevdiklerinizle keyifli bir şekilde vakit geçirmeyi istediğiniz zaman sinemaya gitmek en mantıklı seçenek olacaktır. Bu kapsamda ülkemizde de bu tür etkinliklerin düzenlenmesi noktasında Cinemaximum nitelikli bir çalışmanın merkezinde yer almaktadır. Böylece sektöre katkı sunan firmanın, ülkemizde hızlı bir şekilde gelişim gösteren markalar arasında yer aldığını ifade etmek de mümkün olmaktadır.

Cinemaximum İletişim

2001 yılında Mars Group faaliyet göstermeye başladı. Adı geçen sinema zinciri de bu grup bünyesinde kuruldu. Bu gün gelinen noktada marka Türkiye’nin 36 şehrinde varlık göstermeyi başararak ciddi bir başarıya imza atmıştır. Genel tabloda 36 şehir, 97 sinema ve 848 salonun markanın kontrolü altından olduğu görülür.

Geniş hizmet ağı ise etkin bir iletişim sistemine sahip olunmasının gerekliliğini de beraberinde getirdi. Marka, birçok kanaldan bu iletişimi desteklemeyi hedeflermiş ve bu doğrultuda hareket ederek çağrı merkezi kurup onlarca müşteri hizmetleri ile hizmet vermeye başlamıştır. Böylece bu dev markanın geniş bir alanda hizmet sunduğunu da rahatlıkla ifade edebiliriz. Bu da markanın kısa bir süre içerisinde popüler olmasını da mümkün kılmaktadır.

Cinemaximum Telefon Numarası

Sinema sektöründe yaşanan gelişmeler her zaman marka tarafından yakından takip edilmiştir. Bu gelişmeler özümsenmiş ve izleyiciyle en kısa zaman içerisinde buluşturulmuştur. Atılan bu adımlar neticesinde de sinemaseverler üst düzey bir sinema deneyimi yaşayabilmişlerdir. Bu deneyimin yanında kurulan iletişim sistemleri ile de izleyicilerin konforları artırılmaya çalışılmıştır.

Cinemaximum Müşteri Hizmetleri

Oluşturulan genel çağrı merkezi sisteminin yanında şehirlere ve salonlara göre de telefon numaraları mevcuttur. Hizmet alınacak yere göre seçim yapmak ise en doğru yol olacaktır. Bu merkez ile iletişim kurularak birçok konu hakkında destek alınabilir. Bilet rezervasyonu ve iptali, gösterimde olan filmler veya başka birçok konuda izleyicilere yardımcı olunur.  Bu da keyifli bir şekilde film seyredebilmemizi olanaklı kılıyor!

Cinemaximum Telefon Numarası: 0850 220 09 67

Cinemaximum Bilet Al

Marka, tarafından verilen hizmetlerin sistematik bir şekilde yürütülebilmesi için İstanbul’da bir genel merkez kurulmuştur. Bu merkez lokasyon olarak Beşiktaş’ta yer alır. Merkez haricinde marka ile iletişime geçmek isteyenler için online seçeneklerde bulunur. Oluşturulan telefon hatlarının yanında mail adresi üzerinden de iletişim kurulabilir. Online iletişim seçeneklerini tercih etmek birçok kullanıcı tarafından çok daha konforlu ve cazip bulunur. Seçilen yol ne olursa olsun marka, en kısa sürede müşterisine geri dönüş sağlar.

Cinemaximum Şikâyet Hattı

Marka, hem yerli hem de yabancı birçok filmin gösterimini yapar. Ancak bu özellik tek başına bir şirketin öncü olması için yeterli değildir. Adı geçen sineme zinciri sahipleri de her zaman bu durumun bilincinde hareket etmişlerdir. Markanın dünya standartlarında bir seviyeye ulaşmasında müşterilerinin görüşlerine verdiği değerin önemi büyüktür.

Yaşanan bir memnuniyetsizlik varsa bunlara muhakkak vakıf olunmak istenir. Bunun içinde bir şikâyet hattı sistemi kurulmuştur. Bu hat üzerinden firma, hizmet deneyimlerinin değerlendirilmesine imkân sağlar. Sorunların hızlı bir şekilde neticelendirilmesi müşterilerin firma hakkında olumlu bir kanıya sahip olmalarını sağlamıştır.