Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri

Çevrimiçi çiçek siparişleri yapan çiçek sepeti 2006 yılında kurulmuştur. Emre Aydın tarafından kurulan firmanın günümüzde 550 çalışanı bulunuyor. Böylelikle aktif pozisyonda çalışan bir kurum olarak ön plana çıkmayı başarıyor. Çiçeksepeti firmasının Türkiye’nin bütün şehirlerine faaliyet hizmeti bulunuyor.

7/24 aktif olarak siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Firma gurme ve hediye gönderimi yapan bir kurumdur. Firmanın müşteri hizmetleriyle iletişime geçmek için sosyal medya mercilerini kullanabilirsiniz. Firma Facebook uygulamasını aktif bir şekilde kullanıyor. Bu platform üzerinden firma yetkilileriyle iletişime geçebilirsiniz.

Kurulduğu ilk günden itibariyle etkili bir düzeyde gelişim gösteren Çiçek Sepeti firması, ülkemizde en çok tanınan markalar arasında yer almaktadır. Özellikle çiçek satışı alanında vermiş olduğu başarılı faaliyetlerle sektörde yer dinen markanın, etkili bir gelişin sürecinde yer aldığını rahatlıkla ifade edebiliriz. Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri‘ne kendi web sitesi üzerinden de iletişime geçme olanağınız bulunuyor. Firmanın iletişim birimi telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Çiçek Sepeti İletişim Merkezi

Firmalar sektördeki başarılarını sunmuş oldukları iletişim birimi hizmetleriyle gösteriyor. İlgili firmada sunmuş olduğu başarılı hizmetleri gelişmiş iletişim hizmetleriyle taçlandırıyor. Firmanın hizmetleri A kalite standartlarda gerçekleştiriyor. Böylelikle firma elit kalite ilkelerine dayalı lüks bir hizmet deneyimini sizlere sunuyor. Müşteri odaklı çalışma prensiplerine sahip olan ilgili firmanın günümüzde birçok aktif olarak üyesi bulunuyor.

Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri

Bu başarının en önemli mimarı firmanın sunmuş olduğu profesyonel hizmetlerdir. Ayrıca firmanın çatısı altında çalışan personellerin hepsi eğitimli bireylerdir. Böylelikle uzman personellerle beraber başarıda beraberinde gelmektedir. Başarılı hizmetlerine her geçen gün bir yenisini ekleyen firma sizlere ihtisaslı bir hizmet sunmaktadır. İlgili firmayla direkt bağlantı kurmanın en kaliteli yolu sosyal medya platformlarıdır.

Çiçek Sepeti Telefon Numarası

Çiçek Sepeti iletişim numarası doğrudan yönetime bir numara bulunmamaktadır. Markayla iletişime geçebileceğiniz tek merci sosyal medya olmaktadır. Marka sosyal medya platformunu 7/24 sınırsız olarak kullanmaktadır. Firmanın iletişim birimi olarak bilinen sosyal medya adresi üzerinden firmayla doğrudan iletişime geçebilirsiniz. Firmanın sosyal medya personelleri sizlere anlık olarak geri dönüş sağlayacaktır. Firmayla ilgili her türlü konuda sosyal medya üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Çiçek satışı sektöründe ayrıcalıklı ve itibarlı firmalar arasında alan ilgili marka gelişimini her geçen gün sürdürmektedir. Kurulduğu günden bu yana uzun yollar katreden firma hizmet sahasını sürekli olarak güncelleyerek, geliştiriyor.

Sosyal medya platformunu en aktif şekilde kullanan ilgili firma sizlere entelektüel bir hizmet sunmaktadır. Sunulan hizmetlerin hepsi müşterilerin kendilerini daha konforlu ve rahat hissetmeleri içindir. Bu sebepten ötürü ilgili marka hizmet alt yapısını her geçen gün güncelleyerek, yenilemektedir. Sektörün yenilikçi firmaları arasına adını altın harflerle yazdırmayı başarmış durumdadır. Firmaya olan ilgi ve alaka her geçen gün artmaktadır.

Çiçek Sepeti Telefon Numarası: 0850 222 00 79

Çiçek Sepeti İletişim Adresi

İlgili firmanın iletişim adresi İstanbul 2287 Sokak No: 13 İkitelli Sanayi şeklindedir. Firmaya bu adres üzerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilme olanağınız bulunuyor. Firmanın günümüzde kaliteli ve profesyonel iletişim adresi bulunuyor. Firmadan alacağınız hizmetlerin tamamı uluslararası ahenk oluşumuna bire bir uyumluluk gösteren hizmetler olarak ön plana çıkmayı başarıyor

Çiçek Sepeti Şikayet Hattı

Firma müşterileriyle iletişimini sosyal medya hesapları üzerinden aktif ve etkili bir şekilde sağlamaktadır. Facebook başta olmak üzere birçok sosyal medya hesabı bulunmaktadır. Ancak firmanın en aktif şekilde kullandığı sosyal medya hesabı Facebook olmaktadır. Firmanın Facebook hesabı üzerinden doğrudan firmayla iletişime geçebilirsiniz. İletişim hizmetleri oldukça hızlı olan firma sizlere anlık olarak geri dönüşüm sağlayacaktır. Böylelikle ilgili firmaya taleplerinizi iletme fırsatınız olacaktır!