BTCTurk Müşteri Hizmetleri

BtcTürk 2013 yılından beri faaliyet gösteren büyük bir kuruluştur. Türk lirası ile ilk olarak bitcoin alımı satımı gerçekleştirilebilen firmadır. Türk lirası tabanına sahip ilk kripto para alım satım platformu olması ile tanınır. Kerem Tibuk tarafından kurulmuştur. Daha sonra Özgür Güneri, ceo iken firmayı devralmıştır. Sonrasında firmanın etkili bir düzeyde gelişim göstermeye başladığını ifade etmek de mümkün olmaktadır.

Firma Türkiye içerisinde yapmış olduğu anlaşma ve yatırımlarla kullanıcılarına 7/24 Türk parası ile kripto alım satım yapabilme olanağı sağlamıştır. Kullanıcılar istedikleri zaman diliminde Türkiye içerisindeki banka hesaplarına ya da anlaşmalı ödeme kuruluşlarına bağlı kalarak cüzdanlarına Türk parası çekebilirler. Böylece kazandığınız dijital varlıkları hızlı bir şekilde nakde çevirmeniz de mümkün olacaktır.

BtcTürk 2013 yılından beri faaliyet gösteren deneyimleri ile 7/24 canlı destek müşteri hattı hizmeti vermektedir. Eğitimli müşteri hizmetleri personelleri sayesinde güvenilir şekilde kripto alım satım işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz mümkün bir haldedir. Bu da etkili bir düzeyde yatırım yapma fırsatına sahip olmanızı mümkün hale getirecektir.

BTCTürk Çağrı Merkezi

Firmanın müşteri temsilcileri ile canlı destek hizmeti alabilmeniz mümkündür. Ancak arama yöntemi ile canlı destek hattına erişim yapamadığınız durumlarda online hizmet alabilmeniz de mümkün bir haldedir. Soru sorun talep ve önerileriniz için firmanın mail adresine e-mail göndererek müşteri hizmetleri temsilcileri ile iletişime geçmeniz mümkündür. Detaylı ve anlaşılır bir biçimde oluşturduğunuz metni inceleyen temsilciler kısa zaman içerisinde size geri dönüş sağlayacaktır.

İnternet üzerinden talep oluşturabilmek için talep formu kullanmanız gerekir. Talep formu oluşturmadan önce kullanacağınız e-posta adresini onaylayıp doğrulamanız gerekiyor. Daha sonra sizin canlı olup olmadığınızı doğrulamanız için karşınızda bir kutucuk çıkacaktır. Kutucuğu işaretleyerek forma ulaşım sağlayabilirsiniz.

BTCTurk Müşteri Hizmetleri

 İnternet aracılığıyla soru ve taleplerinizi bildire bileceğiniz gibi müşteri hizmetlerine herhangi bir şikâyetlerinizi de iletebilmeniz mümkündür. Konu ne olursa olsun tarafınıza temsilciler tarafından kısa süre içerisinde dönüş sağlanacaktır.  Burada e-posta aracılığıyla etkili bir düzeyde iletişim kurabileceğinizi rahatlıkla ifade etmek de mümkün olmaktadır.

BTCTürk İletişim Numarası

Türk lirası tabanlı kripto para kullanıcıları kullanım açısından yeterli bilgiye sahip olmayabilir. Özellikle platforma yeni kullanmaya başlayan müşteriler canlı destek hattını arayarak aklındaki sorulara cevap bulabilirler. Yeterli düzeyde deneyim ve donanıma sahip temsilciler sorularınızı anlayabileceğiniz şekilde açıklayarak cevaplar.

Platformun kullanıcıları müşteri hizmetlerine en çok kar zarar tablosu, emir işlemlerinin gerçekleşmemesi, neden bakiye hatası aldığı ve nasıl kripto para çekebilirim para transfer işleminin detaylarını nereden kontrol edebilirim sorularını sorarak bilgi alma yoluna giderler. Sizin de bu gibi sorularınız varsa canlı destek hattını arayabilirsiniz. Ya da internet üzerinden sorularınızı yazarak talep göndermeniz mümkündür.

Temsilciler gerekli incelemelerde bulunduktan sonra en kısa süre içerisinde tarafınıza dönüş sağlayacaklardır. Tüm bu bilgiler ışığında BTCTürk iletişim noktasında etkili fırsatları sunabilen bir platform olarak ön plana çıkmaktadır. Güvenli bir şekilde online ortamlarda yatırım yapılmasını mümkün kılan platformun her geçen gün itibariyle gelişim gösterdiğini de ifade edebiliriz.

BTCTürk Müşteri Hizmetleri: 0212 282 22 25

BTCTürk Sosyal Medya Hesapları

İnternetin günlük hayatımızda çok sık kullanılması BtcTürk müşterilerinin sorularını Twitter üzerinden sormasına imkan sağladı. Böyle bir ayrıcalığı müşterilerinin hizmetine sunan platform daha da dikkat çekmeyi başardı.

Twitter üzerinden @btcTürk destek hattına özel mesaj göndererek öneri soru görüş ve taleplerinizi müşteri hizmetleri temsilcilerine gönderebilmeniz size kolaylık ve pratiklik sağlayacaktır. Özel mesaj yolu ile güvenli şekilde bütün soru ve sorularınız için temsilcilere yazmanız mümkün. Kısa zaman içerisinde yanıt alacaksınız.