Binance Müşteri Hizmetleri

Binance belirli özelliğe sahip kripto para birimlerinin ticareti amacıyla oluşturulmuş platform olarak kripto para borsası ile alakalıdır. 2018 Ocak ayından itibaren işlem hacmi bakımından dünyada hatırı sayılır kripto para borsalarından bir tanesidir. Changpeng Zhao tarafından kurulmuştur. Kurulduğu 2018 yılının Aralık ayında 7/24 canlı müşteri desteği veren müşteri hizmetleri hattı kullanıma açılmıştır.

İlk olarak Çince hizmet vermeye başlayan binance müşteri hizmetleri yeni bir güncelleme getirerek 8 farklı dilde destek verir niteliğe ulaşmıştır. Açıklamalara göre yeni dilleri de listesine ekleyeceği bilinen Binance hizmet ağına geliştirmeye devam ediyor. Borsa kullanan müşterilerine daha kaliteli destek verebilmek adına müşterinin konuştuğu dilde yardımcı olmak müşterinin hizmetten daha iyi faydalanabilmesi için dil seçeneklerini geliştirmiştir.

Binance İletişim Adresi

Aralık 2018 tarihinde 7/24 müşterilerine canlı destek vermeye başlayan Binance listesine başka dilleri de ekleyecek. 2019 yılının nisan ayında 724 İngilizce müşteri hizmetleri desteği başlatmıştır. Daha sonra Temmuz 2019 tarihinde Rusça, Ağustos ayında İspanyolca, Aralık ayında Türkçe ve Korece, geride bıraktığımız aylarda ise Portekizce müşteri hizmetleri desteği vermeye başlamıştır.

Kendi diliniz ile hizmet alabilme fırsatını yakalamanız size zaman açısından fayda sağlar. Sorunuzu kolaylık ile temsilciye anlatabilirsiniz. Bu sayede sizi daha iyi anlayan müşteri hizmetleri temsilcisi sorunlarınıza daha kolay çözüm üretecektir. Kripto para borsalarının ülkemizde de son zamanlarda etkili bir düzeyde talep gördüğü bilinmektedir. Bu noktada para borsası tercihlerine dikkat etmek her zaman önerilmektedir.

Binance Müşteri Hizmetleri

Şayet kripto paralara yatırım yapacaksanız ilk önce sektöre dair kapsamlı bir araştırma sürecini takip etmelisiniz.  Bununla birlikte bu piyasaya dair genel kavramlara ait bilgileri de edinmelisiniz. Yine dijital varlıklara yatırım yapmadan önce piyasada yer alan yatırım fırsatlarıyla birlikte yatırım risklerini de dikkate almasınız. Bu sayede etkili bir düzeyde yatırım fırsatını yakalayabilirsiniz.

Binance İletişim Adresi: Esentepe Mahallesi, Büyükdere Caddesi, Ferko Apartmanı, Numara: 175/7 Şişli – İstanbul

Binance Çağrı Merkezi

Binance, kurulduğu günden bu zamana kadar müşteri hizmetleri desteği ekibini büyütmeye devam ediyor. Şu an itibarıyla 20’den fazla ülkede 150’nin üzerinde müşteri temsilcileri ile danışanlara hizmet verilmektedir. Müşteri hizmetleri temsilcileri dünya genelinde 4 adet farklı bölgede çalışıyorlar. Hizmet personelleri günde en az 1000 adet destek talebine cevap veriyorlar. Temsilciler bir günde yaklaşık 3000 adet çevrimiçi sohbet oturumunu danışanlarla gerçekleştiriyor.

Müşteri temsilcisi yoğunluğunun fazla olması demek siz temsilci ile görüşmek istediğinizde kısa zamanda onlara ulaşabileceksiniz demektir. Telefon başında dakikalar boyunca beklemenize gerek kalmadan müşteri hizmetleri temsilcisine bağlanabilir ya da online destek bağlantısı kurarak mesajınızı yazarak yollayabilirsiniz.

Çevrimiçi sohbet sayesinde de kısa zaman içerisinde temsilci ile görüşme yapabilmeniz mümkündür. Dijital varlıklara yatırım yapacaksanız mutlaka güvenilir bir platformu tercih etmelisiniz. Çünkü ancak bu sayede birtakım risklerden de uzak kalabilirsiniz. Kurumsal bir platformu tercih ediyor olmanız elbette ki beraberinde önemli kazanımları getirecektir.

Binance İletişim Bilgileri

Binance müşteri taleplerini karşılayabilmek adına çok geniş bir müşteri hizmetleri ağı oluşturmuştur. Çalışan müşteri temsilcilerini konu ayrımına göre kategorilendirmiştir. Binance müşteri hizmetleri çeşitli şikâyetler ya da güvenlik konuları ile alakalı özel çalışan danışmanları bünyesinde bulunduruyor. Her türlü sorun şikâyet ve öneri talepleriniz için müşteri hizmetleri 7/24 olacak şekilde aranabilir

Şu an itibariyle İspanyolca, İngilizce, Çince, Türkçe, Vietnamca ve Korece müşteri hizmetleri müşterilerin taleplerini tüm gün boyunca karşılayabiliyor. Ancak Portekizce müşteri destek hattı saat 8 ve saat 20 arasında sınırlandırılmıştır. Rusya müşteri destek hattı ise 9 ve saat 21 arasında sınırlandırılarak faaliyet gösterir. Bu saat aralıklarına dikkat ederek temsilci desteği alabilirsiniz.