Arçelik Müşteri Hizmetleri

Arçelik, Türkiye’nin en büyük yerel firmalarından bir tanesi olup 1955 yılında kurulmuştur. 1960’lı yıllarda da beyaz eşya üretimine başlamış olup halen günümüzde devam etmektedir. Yakın zamanda ise sadece beyaz eşya değil aynı zamanda teknoloji sektörüne de adım atmıştır. Ürettiği kaliteli ürünler sebebiyle uluslararası birçok ödüle layık görülen firmanın bünyesinde aynı zamanda servis hizmetleri de bulunmaktadır.

Yapılan araştırmaya göre her 5 evin 1 tanesinde bu markanın üretmiş olduğu ürün bulunmaktadır. İlk çıkışını Koç Holding bünyesine geçmesiyle yakalamış olan bu marka aynı zamanda ihracat sıralamasında da oldukça ileri sıralarda yer almaktadır. Ülkemizde geniş kapsamlı bir çalışmanın merkezinde yer alan beyaz eşya markasının, geniş bir ürün yelpazesini sizlerle buluşturduğu da bilinmektedir. Burada markanın sadece ülkemizde değil; dünya genelinde de etkili olduğunu rahatlıkla ifade etmek mümkün olmaktadır.

Arçelik İletişim Merkezi

Marka sadece kaliteli ürünler ile müşterilerine hizmet vermemektedir. Ürünlerinin tamamen arkasında olan firma aynı zamanda ürünlerin arıza hizmetlerini de yapmaktadır. Aynı zamanda her ürüne de garanti vermektedir. Bu sayede oldukça güvenilir ve kurumsal bir marka haline gelmiştir. Öte yandan müşterilerine yoğun bir ilgi göstermesi ile de tanınmaktadır.

Firma, müşteri mağduriyetini önlemek ve müşterilerin her türlü taleplerine karşılık vermek için müşteri destek ekibi oluşturmuştur. Bu ekip 7 24 esasına göre çalışmakta olup istenilen her zaman diliminde aktiftir. Öte yandan bazı durumlarda müşteri ekibine bağlanmak zor olabilmektedir. Bu durumların önüne geçebilmek için de marka, mobil destek hizmetleri de vermektedir. Böylece etkili bir destek almanız da mümkün hale gelecektir.

Arçelik Telefon Numarası

Vizyonu çevre dostu ve yenilikçi teknoloji herkese ulaştırmak olan firma aynı zamanda Türkiye’nin en büyük araştırma ve geliştirme merkezine sahiptir. Bu sayede hem istihdam oranını arttırmakta hem de yeni teknolojileri müşterilerine kazandırmaktadır. Hemen hemen her ilde bayisi bulunmakta olup marka ile iletişime geçmek için ana hattın bilinmesine gerek bulunmamaktadır.

Arçelik Müşteri Hizmetleri

Size en yakın bayinin numarası üzerinden de iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca bu marka ile elektronik posta yoluyla da iletişime geçilmektedir. Hafta için sabah 9 ile akşam 5 arası her elektronik postaya geri dönüş yapılmaktadır. Ancak hafta sonları hizmet verilmemektedir. Arçelik, hem ülkemizde hem de dünya genelinde etkili olan bir marka olduğundan bu markayla iletişime geçmeyi isteyenlerin sayısında da ciddi oranda bir artış gözlenmektedir.

Arçelik Telefon Numarası: 0850 210 00 88

Arçelik İletişim Adresi

Ülkemizde en çok bilinen beyaz eşya markalarından birisi olan Arçelik, yeni nesil beyaz eşya ürünleriyle de dikkatleri üzerine çekmektedir. Vehbi Koç tarafından kurulan Arçelik firmasının genel merkezi İstanbul’dadır. Genel merkezin açık adresi ise şu şekildedir:

Sütlüce karaağaç Cad. No:2 34445 Beyoğlu, İstanbul.

Genel merkez hafta içi her gün açıktır. Hafta içleri sabah 8 ile akşam 7 arası istenilen saatte iletişime geçilmektedir. Hafta sonları ise merkez bina çalışmamaktadır. Ancak merkez destek ekibi aktif olarak hizmet vermektedir. Ayrıca genel merkeze yapılacak olan ziyaretler randevu ile olmaktadır.

Arçelik Şikâyet Hattı

Firmanın şikâyet sayısına bakıldığında benzer firmalardan oldukça az şikâyet aldığı görülmektedir. Genel olarak hem üretimi hem de servis hizmetlerinin çok hızlı bir şekilde yapılmasından dolayı müşteriler oldukça memnun. Eğer marka ile ilgili bir şikâyetiniz var ise firmanın resmi internet adresinden talep ve şikâyette bulunulabilir. Yapılan her şikâyet veya talebe en kısa süre içerinde dönüş yapılmaktadır.  Ayrıca müşteri hizmetleri ekibi üzerinden de bu işlemler yapıla bilinmektedir.